אודות

Shadow

ה "אני מאמין" של עו"ד יוסף רז הינו טיפול מקצועי ואישי בלקוח, מתוך נקודת מוצא כי אדם המסתבך בפלילים, בין אם זה תיק פשע חמור ובין אם זו עבירת מהירות, זכאי להגנה המשפטית הטובה ביותר יחד עם יחס אישי וליווי צמוד.

עו"ד רז החל את דרכו המקצועית בצד השני של המתרס- בפרקליטות הפלילית בתל- אביב, שם למד עו"ד רז להכיר את מערכת בתי המשפט והתביעה הפלילית על כל רבדיה.

עו"ד רז טיפל בתיקים קלים כחמורים בין השאר זכור לנו מקרה הדריסה של מיטל אהרונסון וכן תיקים מורכבים אחרים כגון סדרת מעשי השוד המפורסמים בחנויות "yellow" ועוד מקרים אחרים והמשיך את דרכו כסנגור באחד המשרדים המובילים בתל- אביב, שם ייצג נאשמים בתיקים פליליים ובתיקי תעבורה.

כיום עו"ד רז מטפל בתיקים פליליים ותיקי תעבורה על כל קשת העבירות הרחבה שבהם ומלווה את הלקוח לכל אורך שלבי ההליך המשפטי, משלבי המעצר לצרכי חקירה, ביקורים בבתי המעצר ובתי הסוהר ועד להגשת כתב האישום וניהול המשפט.

מתמחה בתיקים בנושאים כגון: מעצר ימים, מעצר עד תום ההליכים, מחיקת רישום פלילי, עבירות אלימות, גרימת חבלות הריגה ורצח, עבירות סמים, אלימות במשפחה, ייצוג קטינים, עבירות מין, עבירות רכוש, ביטול ומחיקת תיקים ורישומים פליליים במשטרה.

נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, תאונות דרכים, נהיגה בזמן פסילה.

ניסיונו וקשריו של עו"ד רז ברשויות התביעה סייעו בידו בכל הקשור למשא ומתן בהגעה להסדרי טיעון והסכמה על שחרור ממעצר.

Show Buttons
Hide Buttons
צרו קשר

השאר פרטים וניצור עמך קשר